Yükleniyor
  • İletişim Hattı
  • +90 (312) 434 11 30

Hakkımızda

İnşaat sektöründe uzman kadrosuyla 1974 yılında kurulan "ŞEREFOĞLU Ortaklığı", bugünün ve yarının küresel gereksinimlerini karşılamak için Konut ve İş Merkezi, Sanayi Merkezi, İçme suyu, Baraj Gölünden Elektro-pompaj İstasyonu, Heyelan Önleme, Yol ve Köprü yapım işleri, Rıhtım, İskele, Kazıklı Yol, Boru hatları gibi projeleri  gerçekleştirerek Türkiye’nin kalkınma ve sanayileşme çalışmalarına katkıda bulunmuştur. 1989 yılında Şirket yapısını değiştirerek "ŞEREFOĞLU İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd." olarak yeniden örgütlenmiş ve aynı alanlarda faaliyetlerine devam etmiştir.

ŞEREFOĞLU Firması kurulduğu yıldan itibaren, gerek kamu, gerekse özel sektör tarafından, "Güvenilirliğin" sembolü olarak kabul edilmiş olup, değişik inşaat türlerinde, en son teknolojiyi uygulayabilmesi takdir görmüştür. Firma, devamlı olarak gelişme sürecinde bulunmuş, aldığı her işle birlikte kapasite ve tecrübesini artırmıştır. Firma bünyesinde bulunan teknik personel ve makine parkı da yıldan yıla büyük gelişme göstermiştir. Profesyonel bir kalite anlayışı benimseyen Şerefoğlu, geride bıraktığımız yıllarda ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi almaya hak kazanmıştır.

ŞEREFOĞLU İnşaat Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi kendi alanlarında en iyiyi, en zoru ve en son teknolojik uygulamaları başarmak için aynı büyük heyecanı duyan mühendis ve mimarlar grubunu bir araya getirmiştir. Geçen  yıllar içerisinde, Şerefoğlu Nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar inşa etmiştir. aldığı tüm projeleri sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, mükemmeliyetçiliği vazgeçilmez bir ilke olara kabul etmiştir.
Sınırlara bağlı kalmaktansa, Türkiye'nin yanı sıra yabancı ülkelerin de alt ve üstyapı projelerini üstlenmeyi hedefleyen Şerefoğlu sektörde dengeli ve başarılı bir büyüme ile hem Türkiye hem de yurtdışında güvenilir bir isim olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.